0123456789
0
Strona główna » Regulamin

Szukaj produktu
Kontakt
 • E-mail:denso@e-denso.pl
 • Telefon732-671-616
 • Kontakt telefonicznyponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00
  w soboty 8.00 - 13.00
Cennik wysyłek
KURIER: 20zł


KURIER POBRANIE: 23zł


PACZKOMAT: 22zł


UWAGA !!!

Wysyłka WYCIERACZEK powyżej długości 580MM, CHŁODNIC, SKRAPLACZY i INTERCOOLER-ÓW ze względu na gabaryt wyłącznie kurierem !!!

UWAGA !!!

Wysyłamy także za granicę kraju, po uprzednim ustaleniu kosztów przesyłki.
Statystyka
 • Ilość produktów: 4052
 • Sklep odwiedziło: 608962 klientów
Systemy płatności
 • Przelewy24

Regulamin

  § 1.

 Strony i przedmiot transakcji.

 

1. Właścicielem sklepu internetowego e-denso.pl jest firma:
 

motolargo Mariusz Wierzchowski

ul. Fryderyka Chopina 12

09-402 Płock

NIP: 774-165-69-67

REGON: 610330521

 

Tel. kom.: 732-671-616

Adres e-mail: denso@e-denso.pl

Pracujemy:
Poniedziałek-piątek: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

 

2. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Prezydent Miasta Płocka.
 

3. Celem działalności firmy jest dystrybucja części samochodowych: sprzedaż hurtowa i detaliczna. Od samego początku działalności firma stawia na specjalizację – elektryka & elektronika, która sukcesywnie zostaje rozszerzana o inne: m.in. oryginalne części oraz zamienniki do różnych marek samochodów, a w szczególności do marki FORD oraz OPEL.
 

4. Zarejestrowanie się w sklepie e-denso.pl jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę motolargo - właściciela sklepu, danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym,zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133 poz.883 w tym również zgodą na otrzymywanie drogą mailową informacji i reklam dotyczących oferowanych produktów.

5. Firma motolargo nie udostępnia danych identyfikacyjnych (osobowych, adresowych, firmowych) Klientów. Dane Klientów zawarte w formularzu rejestracyjnym serwisu są wykorzystywane tylko dla potrzeb sklepu e-denso.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.


§ 2.

Składanie zamówień. 

 

1. Zamówienia można składać całodobowo.
 

2. Ceny w sklepie internetowym e-denso.pl są cenami brutto zawierającymi podatek VAT.

3. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.
 

4. Wszystkie produkty w ofercie sklepu e-denso.pl są fabrycznie nowe, chyba, że w opisie produktu jest zaznaczone inaczej oraz objęte gwarancją producenta bez wad fizycznych, prawnych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 

5. Wraz z informacją o przyjęciu zamówienia Sprzedający każdorazowo informuje Kupującego o przysługującym mu prawie do odstąpienia od umowy w formie załączonego pouczenia (załącznik nr. 1).  

 

§ 3.

Formy płatności. 

 

1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonywana za pomocą następujących form płatności:

 • przedpłata na konto :

ING

50 1050 1966 1000 0092 0663 6871

 

 • skorzystanie z serwisu przelewy24.pl

 • wysyłka za pobraniem firmą kurierską

 

Zamówienie Państwa zostanie usunięte w przypadku braku zapłaty za zamówiony towar w terminie 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. 
 

§ 4.

Realizacja zamówienia. 

 

TOWARY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

 • zamówienia złożone od poniedziałku do piątku, do godziny 15.00 - po zaksięgowaniu płatności lub przy wybraniu opcji za pobraniem - wysyłka tego samego dnia o ile nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy

 • zamówienia złożone po godzinie 15.00 - czas realizacji wydłuża się o 24 godziny jeśli kolejny dzień jest dniem roboczym, o ile nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy
   

TOWARY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

O terminie dostawy powiadomimy Państwa niezwłocznie po przyjęciu zamówienia.
 

Orientacyjny czas

 • w przypadku dostępności w europejskim magazynie - czas realizacji od 14 do 21 dni roboczych. Towary z magazynu europejskiego zamawiamy w każdy wtorek (chyba, ze jest to dzień ustawowo wolny od pracy).

 • towary importowane z Japonii - czas realizacji od 21 do 60 dni roboczych.

 • Sklep e-denso.pl zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie lub odmówienia realizacji zamówienia w przypadku niedostępności towaru w magazynach firmy DENSO. Klient zostanie o tym fakcie natychmiast poinformowany.

 • W przypadku dokonania zapłaty za towar którego czas dostawy się wydłuży Klient może zrezygnować z zakupu - sklep e-denso.pl dokona natychmiastowego zwrotu gotówki na wskazany przez Klienta numer konta bankowego.
   

§ 5.

Dostawy towaru 

 

1. Zamówiony towar dostarczamy korzystając z usług Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej:

 • przesyłkę o wartości do 150,00 zł standardowo wysyłamy Pocztą Polską lub na życzenie klienta firmą kurierską

 • przesyłkę o wartości powyżej 150,00zł tylko firmą kurierską

 • po uzgodnieniu kosztów wysyłki istnieje możliwość wysłania towaru poza granice kraju

 

§ 6.

*KOSZT DOSTAWY

wraz z

kosztem bezpiecznego zapakowania oraz ubezpieczeniem przesyłki

 

Paczkomat InPost 22,00zł

Przesyłka firmą kurierską 20,00zł

Przesyłka pobraniowa firmą kurierską 23,00zł

 

 

§ 7.

Odbiór towaru 

 

1. Odbierając towar Klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych w transporcie.
 

2. Odbiór przesyłki od od kuriera musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Klienta przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia. 
 

§ 8.

Gwarancja

 

1. Wszystkie towary dostępne w sklepie e-denso.pl są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.

2. Gwarancja produktów DENSO nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, naturalnego zużycia w terminie ustawowej gwarancji.


 

§ 9.

Reklamacje 

 

1. Podstawą do przyjęcia reklamacji jest kopia dowodu zakupu i szczegółowo wypełniony formularz reklamacyjny. Link do formularza reklamacyjnego: http://motolargo.pl/formularz_reklamacyjny.doc
 

(W razie reklamacji link proszę skopiować i wkleić w okno adresu przeglądarki i nacisnąć enter. Formularz zostanie pobrany na komputer po pobraniu proszę wypełnić i wysłać na nasz e-mail lub wydrukować i dołączyć do reklamowanego produktu).
 

2. W/w dokumenty należy przesłać wraz z reklamowanym produktem.
 

3. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem denso@e-denso.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy:

z dopiskiem: „REKLAMACJA TOWARU – SKLEP E-DENSO.PL”
 


3.1. Formularz reklamacyjny

Formularz reklamacyjny należy wypełnić w całości (wszystkie punkty). Czas rozpatrzenia reklamacji jest uzależniony od szybkości działania Działu Kontroli Jakości producenta, w przypadku gdy siedziba producenta rozpatrującego niniejszą reklamację znajduje się poza granicami Polski stosownie do § 19 pkt. 1 rozporządzenia RM z dnia 25.06.2002r. (Dz.U. Dz 2002r. Nr 96 poz. 851) w sprawie szczegółowych warunków zawierania i wykonywania umów sprzedaży między przedsiębiorcami, a konsumentami, termin rozpatrzenia reklamacji może być dłuższy niż wynika to z w/w podstawy prawnej.

3.2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

4. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

5. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

6. OdpowiedźŸ na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądźŸ na adres poczty tradycyjnej.
 

§ 10.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY 

 

1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy. W takim przypadku Sprzedający zwróci Kupującemu wszystkie otrzymane od Niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, jednak nie wcześniej niż do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jej odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 

2. Jeśli Kupujący wybierze inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia towaru oferowany przez Sprzedającego , Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedającemu lub przekazać ją osobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru niezwłocznie, jednak nie póżniej niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedający zaproponował wyraŸnie, że sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
 

3. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Kupujący zgodził się na wyraŸnie na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Kupujący nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 

4. Sprzedający prześle Kupującemu niezwłocznie na trwałym nośniku potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umów.
 

5. Zwracany towar nie może być montowany ani w żaden sposób uszkodzony, ale zapakowany w oryginalne, niezniszczone opakowanie z dołączonym dowodem zakupu. Artykuły zwrócone w terminie póŸźniejszym niż 14 dni lub uszkodzone nie będą przyjmowane.
 

6. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kupujący musi złożyć jednoznaczne oświadczenie woli i wysłać je pocztą, faksem lub na adres e-mail: denso@e-denso.pl. Przesyłkę należy nadać na adres siedziby Sprzedającego z dopiskiem „ZWROT TOWARU – SKLEP E-DENSO.PL”.
 

7. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

 

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery zamówienia [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego].

Adres: [adres kupującego].

Data: [data odstąpienia od umowy].

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej].
 

8. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Płocku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 

§ 11.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

1. Składając zamówienie Kupujący oświadcza, że zapoznał się i akceptuje powyższy Regulamin sklepu.
 

2. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121).
 

3. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań służymy Państwu pomocą pod numerem telefonu 732-671-616 lub adresem e-mail: denso@e-denso.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00, w soboty w godzinach 8.00-13.00.

Zapraszamy


Przejdź do strony głównej