012345678
0
Strona główna1 » WENTYLATORY CHŁODNICY

Szukaj produktu
Kontakt
  • E-mail:denso@e-denso.pl
  • Telefon732-671-616
  • Kontakt telefonicznyponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00
    w soboty 8.00 - 13.00
Cennik wysyłek
KURIER: 15zł


KURIER POBRANIE: 20zł


PACZKOMAT: 15zł


LIST POLECONY DO 150zł: 10zł


UWAGA !!!

Wysyłka WYCIERACZEK powyżej długości 580MM, CHŁODNIC, SKRAPLACZY i INTERCOOLER-ÓW ze względu na gabaryt wyłącznie kurierem !!!

UWAGA !!!

Wysyłamy także za granicę kraju, po uprzednim ustaleniu kosztów przesyłki.
Statystyka
  • Ilość produktów: 4104
  • Sklep odwiedziło: 6849 klientów
Systemy płatności
  • Przelewy24

WENTYLATORY CHŁODNICY

WENTYLATORY CHŁODNICY
Wentylator chłodzący silnik wymusza przepływ powietrza przez lamele chłodnicy podczas postoju pojazdu lub w przypadku, gdy samochód porusza się z małą prędkością. Zwykle wentylator umieszczony jest za chłodnicą, chociaż w niektórych przypadkach montowany jest przed nią.

Praca wentylatorów jest sterowana przez czujnik temperatury silnika, który za pomocą sterownika silnika nadzoruje pracę przekaźŸnika pierwszego biegu lub jeśli taki jest również drugiego biegu wentylatorów. Jeżeli samochód wyposażony jest w układ klimatyzacji, to na pracę wentylatorów ma również wpływ sygnał rezystancyjny z czujnika ciśnienia w układzie A/C. Wentylatory są uruchamiane tylko w razie potrzeby, co pozwala uniknąć zbędnego zużycia paliwa. Samochody wyposażone w system klimatyzacji wymagają zastosowania bardziej wydajnych wentylatorów, aby zwiększyć przepływ powietrza przez skraplacz i chłodnicę jednocześnie. Zaufaj japońskiej technologii wentylatorów DENSO !!!

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do